Yeni Akit’çi Mehtap Yılmaz coştu!

Dinci medyanın yalakalıkta sınır tanımayan “yazarlarından” Mehtap Yılmaz coştu! MTV zamlarına isyan eden vatandaşı topa tutan yazısıyla alakaya çam demleme konusunda rekora koşan Mehtap Hanım bu sefer güldürürken ağlattı!

Şehit çocuklarıyla, tankın önüne yatanlarla, yabancı istihbarat örgütlerinin gizli planlarıyla MTV artışına gelen itirazları karşılaştıran Mehtap Hanım’ın incilerini hiçbir bölümünü kaçırmamanız gerektiğini düşünerek kelimesine dokunmadan sunuyor; kendilerine hayatta başarılar diliyoruz!

“Yüzde kırklık bir MTV zammı gelmiş ya…

Ahmet’i ağlıyor, Mehmet’i ağlıyor, Akif’i ağlıyor, Fehmi’si ağlıyor…

Midem bulandı…

Tüylerim diken diken oldu Vallahi!

İnsanda azıcık utanma olur!

Yahu bu ülkeyi müdafaa etmek için anadan geçenler oldu…

Babadan geçenler oldu…

Oğuldan geçenler oldu…

Yardan geçenler oldu…

Malından geçenler oldu…

Canından geçenler oldu…

Hangisi sizin kadar ağladı?

Yetim şehit çocuklar var bu ülkede… Evladını mezara koyan şehit babalar… Dul kalan gelinler…

Hangisi sizin kadar ağladı?

Darbeci uçakların görüş alanını kapatmak için o seneki mahsulünü, ekmeğini ateşe verenler oldu. Tankın önüne yatanlar… Baba-oğul birlikte can verenler… Kafası kopup, çatıya uçanlar… Kolu, bacağı kopanlar…

Hangisi sizin kadar ağladı?

Şimdi “Ühhhüüüüü!” diye böyle bir milletin karşısına çıkıp da “Bir Sabah kalkıyorsun cüzdanın boşalmış!” diye bir yazı yazmaya utanmaz mı, sıkılmaz mı insan?

Düşünsenize başına gelebilecek en korkunç şey, cüzdanının boş olması… “Aman Tanrııım korkunç! Bir sabah kalkıyorsun, cüzdanın boşalmış! Ay acayip tedirgin oldum.” 

“Yaaaa bu vergiyi nedennn veriyoruz kiii” diye dizlerine vura vura ağlıyorlar. “Hadi MTV tamam ama ya arkasından ÖTV-KDV de gelirse?” diye korku senaryoları üretiyorlar.

Yabancı istihbarat servisleri IM6, CIA, MOSSAD, BND vb. ülkemize çökmek için bildiğin kombo yapmış… MİT krizinde, 17-25 Aralık’ta, Gezi kalkışmasında, Kobani eylemlerinde, dolar operasyonunda, Çukur eylemlerinde, 15 Temmuz’da memleketi Suriye’ye çevirmek için ittifak eden bu gizli servisler bin bir karanlık plan yapmış… Ha tüm bunlar bu kimselere batmamış da MTV batmış, öyle mi?

Vay utanmazlar! Vay ahlaksızlar!”

 

Belki İlginizi Çeker

0 yorum